ROZMRAZENÍ CHLADNIČKY URYCHLÍME
když do vypnuté chladničky vložíme nádobu s horkou vodou a zavřeme dveře. Po vychladnutí vodu v nádobě vyměníme, opakujeme dle potřeby.

JAK SE ZBAVIT ZÁPACHU V CHLADNIČCE.
Chladnička je místo, ve kterém se skladují různé potraviny, které po sobě nezřídka zanechávají nepříjemné a dlouhodobě přetrvávající pachy. Takovými potravinami jsou zejména ryby, různé česnekem hojně kořeněné uzeniny a podobně. Dostupný způsob, jak tyto pachy zmírnit, nebo dokonce odstranit, je umístit do prostoru chladničky několik rozpůlených citronů. Stejně dobře působí i nádobka s octem uvnitř chladničky.

BEZ CHLADNIČKY VYCHLADÍME NÁPOJE
když láhev zasypeme ve kbelíku pískem, nasypeme navrch půl kg soli a přelijeme párkrát studenou vodou. Asi za půl hodinky můžeme konzumovat vychlazený nápoj. 

pach cibule A ČESNEKU: 
z úst odstraníme tím, že ji zapijeme douškem mléka nebo rozžvýkáme několik listů zelené petržele 
z rukou jej odstraní petrželová nať, kterou několikrát v dlani promneme. Stejně pomůže plátek syrového celeru. Také můžeme opláchnout v octové vodě.
z nože odstraníme, když jím projedeme syrovou mrkví nebo ho potřeme trochou navlhčené soli. 
z pánve zmizí, jestliže v ní povaříme trochu octové vody, opláchneme a do sucha vytřeme. 

HORKÉ POKLIČKY UŽ VÁS NESPÁLÍ
Způsob jak eliminovat potřebu utěrek na horké poklice a nespálit si od pokličky ruce, je snadný. Pomůže použitá korková zátka, kterou vsunete do rukojeti vaší pokličky a poté budete pokličku zdvihat uchopením zasunuté zátky.

 
Překladač:
Dobrou chuť
Dobrou chuť
online:

Dejte si ovoce . . .
Dejte si ovoce . . .
Děkuji za milou návštěvu a zase brzko nashledanou ! ! !
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one